Pořadatelský tým Roh50 2017

 

Na Rohálovské padesátce 2017 se podílel početný tým dobrovolníků. Všem srdečně moc děkujeme.

 

  Koplík Martin Hlavní pořadatel
  Gahura Martin Hlavní pořadatel, parkování, 4kolka
  Gahura Petr  Prezentace, dětské závody, zázemí
  Mrázek Petr  Zpracování výsledků, prezentace (IT)
  Darebníková Simona Medaile, zázemí, grafika
  Raab Ladislav Značení, předjezdec motorka 1, zázemí, noční strážní, rezervní výčep
  Janalík Jiří  Zázemí, odbočka Hrádek (dětské závody, úvodní okruh, 48. km)
  Luňák Zdeněk Pořadatel
  Nedvídek Pavel  Pořadatel, prezentace (pá), prostor před KD (neparkovat), křižovatka KD-Kozinec (12:15)
  Kasaj Michal  Zázemí, jídlo pro účastníky
  MVDr. Koplík Jaroslav Vedoucí pořadatelského týmu NEKO, vyhlašování dětské závody, zabezpečení sjezdu z Hrádku
  Nedbal Josef Zázemí, vyhlašování dětské závody
  Šiška Pavel Průjezdnost trasy, mytí kol
  Burda Rostislav Zázemí, pivní servis, absolvuje hlavní závod
  Mrázek Pavel Moderátor
  Kufa Daniel Výlep plakátů, absolvuje hlavní závod
     
  Prezentace  
  Doležel Radek Vedoucí prezentace, zázemí
  Šimková Kateřina Prezentace, sběr čipů, propagace
  Baranová Lucie Prezentace, výčep (záloha) 
  Kašíková Eva Prezentace, úvodní okruh
  Vašicová Radka (Sokol Třebětice) Prezentace (pokladna)
  Tomečková Dana Prezentace
  Potáčová Markéta Prezentace
  Potáč Kristián Prezentace, zázemí, vesanká rokle
  Staněk Tomáš Prezentace dětské závody (pá), info stan (so do 15)
  Kastelíková Alžběta Prezentace, info stan (so)
  Pánek Lukáš Prezentace dětské závody (pá)
  Stehnová Jitka Prezentace, křižovatka KD-Kozinec (12:15), zázemí
  Stehno Jiří Prezentace, křižovatka KD-Kozinec (12:15), zázemí
  Pumprla Aleš Prezentace dětské závody (IT)
  Doležel Radek ml. Prezentace (pá), moderátor
  Šimčíková Tereza Prezentace (pá)
  Poslíšilová Andrea Prezentace (pá)
  Pospíšil Šimon Prezentace (pá)
  Hafinec Rostislav Prezentace (pá)
     
  Zdravotníci  
  MUDr. Fuit Jan Lékař závodu
  Rybář Vítězslav Vedoucí zdravotní služby 
  Večeřa Alois Vedoucí zdravotní služby 
  Večeřa Dalibor 1. sanitní vozidlo
  Chocholatá Michaela 1. sanitní vozidlo
  Gremlica Miroslav 2. sanitní vozidlo
  Utěkalová Monika 2. sanitní vozidlo
  Voňka Tomáš 3. sanitní vozidlo
  Karol Milan 4. sanitní vozidlo
  Bradíková Hana 4. sanitní vozidlo
  Vavrys Vítězslav Zdravotník
     
  Dětské závody  
  Prchal Jaroslav Dětské závody
  Kurcik Daniel Dětské závody
  Bartoník Tomáš Dětské závody 
  Bubík Tomáš Dětské závody 
  Bubíková Karla Dětské závody 
  Kurciková Petra Dětské závody 
  Prchalová Renata Dětské závody 
  Prchalová Libuše Dětské závody
  Skýpalová Olga Dětské závody 
  Sovadník Petr Dětské závody 
  Staveníček Zdeněk Dětské závody 
  Staveníčková Edita Dětské závody 
  Zaremba Michal Dětské závody 
  Svízela Ladislav Dětské závody
  Svízela Tomáš Dětské závody
  Pukyšová Pavlína Dětské závody
     
  Trasa hlavního závodu
  Procházka Ladislav Předjezdec motorka 2
  Navrátil Josef Odbočka Pacetluky, odbočka panelovka
  Navrátilová Iva Odbočka Pacetluky, odbočka panelovka
  Gahura Tomáš Odbočka singletrail na Karlovice, T křižovatka obec
  Nedbal Radek Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Nedbalová Pavla Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Sedlaříková Pavla Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H. 
  Vlčková Hana Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Krejčí Jan Odbočka od Kozrála
  Krejčí Eva Odbočka od Kozrála
  ? Vesanské rokle
  Feher Jaroslav Vesanské rokle, prezentace
  Martinková Kristýna ? Vesanské rokle
  Nedbal Antonín  Odbočka stoupání obora 
  Velička Jaroslav Odbočka stoupání obora 
  Štec Antonín Odbočka stoupání obora 
  Hradil Ladislav Odbočka stoupání obora 
  Číhařová Lenka Odbočka Želkov-Dobrotice
  Pudelka Pavel Dobrotice výjezd od Želkova
  Totková Naďa Dobrotice most, křižování cyklostezky
  Kolomazníková Libuše Dobrotice vjezd na hlavní cestu, vedoucí úseku Želkov-brod
  Totek Josef Dobrotice odbočka z hlavní cesty (za čerpací stanicí)
  Hradil Libor Zámek odbočka do obory
  Kováčová Natálie Zámek odbočka na konci rovinky
  Kováčová Romana Zámek u křižování cyklostezky
  Křenková Dagmar Zámek u křižování cyklostezky
  Křenková Markéta Zámek odbočka u cvičáku k hřišti
  Vojkůvka Jakub Brod Holajka, výčep
  Dostál Radim Brod Holajka, výčep
  x Odbočka Želkov-Tučapy
  Martin Vašica Ocasník hlavního závodu
  Adámková Aneta Sběr čipů, prezentace
  Trhlíková Romana Sběr čipů, prezentace
     
  Občerstvovací stanice 1
  Nedbal Svatopluk  Vedoucí občerstvovací stanice 1 
  Vrzalová Dana  Občerstvovací stanice 1  
  Daňková Zdena Občerstvovací stanice 1
  Nedbalová Ludmila  Občerstvovací stanice 1 
  Stiborová Občerstvovací stanice 1 
     
  Občerstvovací stanice 2
  Přikrylová Iva (Sokol Třebětice) Občerstvovací stanice 2, prezentace (pokladna)
  Šverdíková Alena (Sokol Třebětice) Občerstvovací stanice 2
  Stískalová Jana (Sokol Třebětice) Občerstvovací stanice 2, prezentace
  Stratilová Lida (Sokol Třebětice) Občerstvovací stanice 2
  Chytilová Martina (Sokol Třebětice) Občerstvovací stanice 2
  Soldinger Bohdana (Sokol Třebětice) Občerstvovací stanice 2
  Soldinger Patrick (Sokol Třebětice) Občerstvovací stanice 2
     
  Pivní stanice Tučapy
  Zdráhal Jeza Vedoucí občerstvení
     
  Řízení dopravy v obci
  Gahura Roman Řízení parkování směr Dřevohostice (do 12)
  Gahura Antonín Řízení parkování směr Dřevohostice, zastavení dopravy před. odbočkou na Pacetluky
  Sova Patrik Řízení parkování směr Dřevohostice, řízení průjezdu družstvem
  Hluchý Miloš Řízení parkování směr Dřevohostice
  Hluchý Miloš +1 Řízení parkování směr Dřevohostice
  Hluchý Miloš +1 Řízení parkování směr Dřevohostice
  Hluchý Miloš +1 Řízení parkování směr Dřevohostice
  Dvorník Zdeněk T-křižovatka (kostel) - směr Holešeov
  Tomaník Simon T-křižovatka (kostel) - směr Dřevohostice
  Dusty T-křižovatka (kostel) - směr Hlinsko p. H.
  Libor T-křižovatka (kostel) - směr Hlinsko p. H.
  Bartek Bohdan Univerzál, výčep
  Doležal Jaroslav ml. Prostor před KD (neparkovat), prezentace (pá)
  Šiška Radek Prostor před KD (neparkovat od 8:30), odbočka z/na cesty/u na Hlinsko (12:20), odbočka do družstva (13:40)
  Šiška Radek +1 Prostor před KD (neparkovat od 8:30), odbočka z/na cesty/u na Hlinsko (12:20), odbočka do družstva (13:40)
  Nedvídek Pavel Prostor před KD (neparkovat), odbočka Kozinec-rychlostní prémie (12:15)
  Kasaj Michal Odbočka družstvo-start (vč. dětských závodů)
     
  Občerstvení v zázemí
  Gahurová Kateřina Jídlo pro účastníky
  Stravovi Jídlo pro účastníky, prezentace 
  Jurčíková Alžběta Pití pro závodníky v cíli, prezentace
  Sklenaříková Eva Pití pro závodníky v cíli, prezentace
  Hálová Markéta Občerstvení - výčep 1
    Občerstvení - výčep 2
    Občerstvení - výčep 2
  Tereza Lundys Občerstvení - vajíčko 1 (9:00)
  Tereza Lundys +1 Občerstvení - vajíčko 1 (9:00)
  Konečná Petra Občerstvení - vajíčko 2 (10:30)
  Procházková Šárka Občerstvení - vajíčko 2 (10:30)
  Raabovi+Hyankovi Rezervní výčep
     
  Noční strážní  
  Radek Vajs Noční strážní
  Martin Lušovjan Noční strážní
     
  Čipové měření  
  David Klézl Čipové měření
  Kotyza Petr  Čipové měření 
  Kotyza Daniel  Čipové měření 
  Hlaváč Miloš   Čipové měření 

 

Aktualizace 16.5.2017 (7:49).