Do startu zbývá

Dny Hodiny Minuty
0 0 0

 

Rychlé odkazy

 

Hulmenská desítka 2017

 

Od roku 2009 je Hulmenská 10 téměř pravidelně startovním závodem nové sportovní sezóny.

 

Trasa závodu se za ta léta několikrát změnila, stejně tak i startovní listina Vesanů na tomto závodě. Na start letošního ročníku se z řad Vesanů postavili Kasi, Vlček s jeho drahou polovičkou Andry, Romča G. a Sovič. Obzvláště účast Andry byla velmi milým překvapením. Zatímco Romča a Sovič jsou v plném tréninku na maratóny, ironmany a podobné šílenosti, Kasi s Vlčkem a Andry pojali závod spíše rekreačně. Mrazivé, ale slunečné počasí slibovalo krásný běžecký zážitek.

 

Na start se seřadilo 99 běžců různých věkových kategorií. Velmi zajímavý mohl být finiš závodu, neboť vítěz Přemysl Žaludek porazil druhého Pepu Sedláčka o pouhé 3 vteřiny! V tu dobu jsme však byli ještě všichni Vesani hluboko na trati.

 

Jako první se z Vesanů v cíli objevil Sovič na skvělém 11. místě v čase 38:57. Druhý dorazil Romča v čase 43:49, třetí Kasi v čase 52:09 a 22 vteřin po 1 hodině závodního času Vlček ruku v ruce se svou Andry. Další běžeckou zastávkou bude pro Vesany Rohálovská 10, která se uskuteční 25.2.2017.