Do startu zbývá

Dny Hodiny Minuty
0 0 0

 

Rychlé odkazy

 

Pořadatelský tým Roh50 2019

 

Na Rohálovské padesátce 2019 se podílí početný tým dobrovolníků.

 

  Koplík Martin Hlavní pořadatel
  Gahura Martin Hlavní pořadatel, parkování, 4kolka
  Gahura Petr  Vedoucí prezentace, dětské závody na hřišti, zázemí
  Mrázek Petr  Zpracování výsledků, prezentace (IT)
  Darebníková Simona Medaile a poháry, zázemí, grafika
  Raab Ladislav Značení, předjezdec motorka 1, zázemí, noční strážní, rezervní výčep
  Janalík Jiří  Zázemí, odbočka na prodloužený úvodní okruh, odbočka na lávky Hrádek (zapáskování), zábrany směr hřiště, nákup občerstvovačky
  Luňák Zdeněk+Helča Pořadatel
  Nedvídek Pavel  Pořadatel, prezentace (pá), zázemí, jede hlavní závod
  Kasaj Michal  Zázemí
  MVDr. Koplík Jaroslav Vedoucí pořadatelského týmu NEKO, vyhlašování dětské závody, zabezpečení sjezdu z Hrádku
  Nedbal Josef Zázemí, vyhlašování dětské závody
  Šiška Pavel Průjezdnost trasy
  Burda Rostislav Zázemí, pivní servis, megafon
  Mrázek Pavel Moderátor
  Kufa Daniel Výlep plakátů, kontrola Karlovice, odbočka singletrail na Karlovice (12:20-13:15), zázemí
  Němec Ondřej Duatlon
  Musil Petr Podpora
  Minařík Mira Hasiči
     
  Prezentace  
  Gahura Petr Vedoucí prezentace
  Doležel Radek Prezentace, zázemí
  Šimková Kateřina Prezentace (pá a so), velká pomocnice
  Přikrylová Iva (Sokol Třebětice) Prezentace - pokladna (pá a so)
  Vašicová Radka (Sokol Třebětice) Prezentace - pokladna (pá a so)
  Kamil Zapletal ml. (Sokol Třebětice) Prezentace - pokladna (so)
  Potáčová Markéta Prezentace
  Potáč Kristián Prezentace, zázemí, (vesanská rokle)
  Fuksová Marta  Prezentace dětské závody (pá-so)
  Fuksová "Marta" ml.  Prezentace dětské závody (pá-so)
  Koláček Jan Prezentace (pá)
  Stehnová Jitka Prezentace, křižovatka KD-Kozinec (12:15), zázemí
  Stehno Jiří Prezentace, prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště), křižovatka KD-Kozinec (12:15), zázemí
  Pumprla Aleš Prezentace dětské závody (IT)
  Sklenaříková Iva Prezentace (pá+so)
  Jurčíková Alžběta Prezentace (pá+so)
  Mikešková Nikola Prezentace (pá+so)
  Hausknechtová Aneta Prezentace (pá+so)
  Zemánková Ester Prezentace (so)
  Šenovská Zuzana Prezentace (so)
  Hodonská Andrea Prezentace (so)
  Kliment Kája Prezentace (so)
  Roland Prezentace
     
  Zdravotníci  
  MUDr. Fuit Jan Lékař závodu
  Rybář Vítězslav Vedoucí zdravotní služby 
  Večeřa Alois Vedoucí zdravotní služby 
  Večeřa David 4kolka
  Golová Aneta 4kolka
  Gremlica Miroslav Sanitní vozidlo
  Utěkalová Monika Sanitní vozidlo
  Voňka Tomáš Sanitní vozidlo
  Karol Milan Sanitní vozidlo
  Bradíková Hana Sanitní vozidlo
  Kotas Marek Zdravotník
     
  Dětské závody  
  Prchal Jaroslav Dětské závody (příprava)
  Kurcik Daniel Dětské závody (příprava)
  Bartoník Tomáš Dětské závody 
  Bartošík Dušan Dětské závody 
  Bubík Tomáš Dětské závody 
  Bubíková Karla Dětské závody 
  Jemelík David Dětské závody 
  Jemalík Petr Dětské závody 
  Jemelíková Petra Dětské závody 
  Kubišová Veronika Dětské závody 
  Kurciková Petra Dětské závody 
  Lepíková Regina Dětské závody 
  Pukyšová Pavlína Dětské závody
  Sedláček Petr Dětské závody 
  Sovadník Petr Dětské závody 
  Svízela Ladislav Dětské závody 
  Tomeček Ladislav Dětské závody
  Vyhlídalová Diana Dětské závody 
     
  Trasa hlavního závodu
  Raab Ladislav Předjezdec motorka 1
  Procházka Ladislav Předjezdec motorka 2
  Dvorník Zdeněk T křižovatka obec
  Sova Patrik T křižovatka obec
  Doležel Radek Odbočka z/na cesty/u na Hlinsko (12:20)
  Navrátil Josef Odbočka Pacetluky, pak odbočka panelovka
  Navrátilová Iva Odbočka Pacetluky, pak odbočka panelovka
  (Sanita Voňka Tomáš 720 740 338) Odbočka Pacetluky - zastavení dopravy
  Nedbal Radek Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Nedbalová Pavla Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Sedlaříková Pavla Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H. 
  Vlčková Hana Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Krejčí Jan Odbočka od Kozrála
  Krejčí Eva Odbočka od Kozrála
  Feher Jaroslav Vesanské rokle, prezentace
  Potáč Kristián Vesanské rokle, prezentace
  Nedbal Antonín  Odbočka stoupání obora 
  Cáhlíková Jarmila Odbočka stoupání obora 
  Štec Antonín Odbočka stoupání obora 
  Svobodová Laďka Odbočka stoupání obora
  Číhařová Lenka Odbočka Želkov-Dobrotice
  Omasta František Dobrotice výjezd od Želkova
  Omastová Ivona Dobrotice výjezd od Želkova
  Winklerová Barbora Dobrotice most, křižování cyklostezky
  Kolomazníková Libuše Dobrotice vjezd do domu Kuklovi, vedoucí úseku Želkov-brod
  Kolomazníková Pavla Dobrotice nový mostek (za čerpací stanicí)
  Cingel Adam Zámek odbočka do obory
  Pudelka Pavel Zámek odbočka na konci rovinky
  Kolomazníková Zuzana Zámek u křižování cyklostezky
  Totek Josef Zámek u křižování cyklostezky
  Totková Naďa Zámek odbočka u cvičáku k hřišti
  Hluchý Miloš ml. Brod Holajka, výčep
  Chadim Jirka Brod Holajka, výčep
  ? Brod Holajka, výčep
  x Odbočka Želkov-Tučapy
  Stella Blažej Ocasník hlavního závodu
  Růžička Dominik Ocasník hlavního závodu
     
  Občerstvovací stanice 1 - NEKO (naskladnění pátek 13-15:00)
  Nedbal Svatopluk  Vedoucí občerstvovací stanice 1 
  Vrzalová Dana  Občerstvovací stanice 1  
  Daňková Zdena Občerstvovací stanice 1
  Nedbalová Ludmila  Občerstvovací stanice 1 
  Stiborová Občerstvovací stanice 1 
  Kopec Občerstvovací stanice 1 
     
  Občerstvovací stanice 2 - Tělocvičná jednota Sokol Třebětice (naskladnění pátek 17-19:00)
  Přikrylová Iva Občerstvovací stanice 2, prezentace - pokladna
  Zapletal Kamil ml. Občerstvovací stanice 2 
  Šverdíková Alena Občerstvovací stanice 2
  Chytilová Martina Občerstvovací stanice 2
  Svrčková Denisa Občerstvovací stanice 2
  Macůrková Ivona Občerstvovací stanice 2
  Smažilová Eva Občerstvovací stanice 2
  Kolomazníková Magda Občerstvovací stanice 2
  Pospíšilová Jolana Občerstvovací stanice 2
  Chytilová Katka Občerstvovací stanice 2
  Bakalíková Lenka Občerstvovací stanice 2
  Čecháková Věra Občerstvovací stanice 2
  Stískalová Jana Občerstvovací stanice 2
  Stískalová Kateřina Občerstvovací stanice 2
  Zapletal Kamil Občerstvovací stanice 2 - závozník
  Brázdil Tomáš Občerstvovací stanice 2 - cykloservis (721 054 399) 
     
  Pivní stanice Tučapy
  Zdráhal Jeza Vedoucí občerstvení
     
  Stanice Dobrotice  
  Kukla Zdeněk Vedoucí průjezdu RD
  Kukla Zdeněk ml.  
  Paní Kuklová  
     
  Řízení dopravy v obci
  Gahura Roman Řízení parkování směr Dřevohostice (do 12)
  - Řízení parkování směr Dřevohostice
  Koblihová Hana  Řízení parkování směr Dřevohostice
  Kobliha Ondra / tatik Řízení parkování směr Dřevohostice
  Řízení parkování směr Dřevohostice
  Řízení parkování směr Dřevohostice
  Dvorník Zdeněk T-křižovatka (kostel) - směr Holešeov
  Sova Patrik T-křižovatka (kostel) - směr Dřevohostice
  - Prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště)
  Stehno Jiří křižovatka KD-Kozinec, prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště)
  Stehnová Jitka Prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště)
  Doležel Radek Odbočka z/na cesty/u na Hlinsko (12:20)
   - Odbočka z/na cesty/u na Hlinsko (12:20)
  Kasaj Michal Odbočka stoupání hlavní cest-Kozinec-start (vč. dětských závodů)
  Simon, Dusty, Doležal Jaroslav ml., Marta Fuksová, Nedvídek Pavel Rezerva, univerzálové
     
  Občerstvení v zázemí
  R club Jídlo pro účastníky
  Urbanczýková Anna Vajíčko 1 (10:00 a dál)
  Urbanczýková Natálie+Eliška Vajíčko 1 (10:00 a dál)
  Kerekaničová Nikola Vajíčko 2 (9-16:00)
  Chytilová Kateřina Vajíčko 2 (10:30-16:00)
  Přibilová Zuzana Vajíčko 2 (11-17:00)
  Štíbralová Denisa Vajíčko 2 (11-17:00)
  Procházková Eliška Výčep 1
  Podhajská Viky Výčep 1
  Mozolová Lucie (od Dana Kufy) Výčep 2
    Výčep 2
  Fojtíková Pavla  
  Raabovi+Hyankovi Rezervní výčep vinárna
     
  Zázemí  
  Martin Lušovjan Noční strážní
  Květa Noční strážní
  Pepíček Noční strážní
  Mech Noční strážní
  Sovadina Radek Stage manager (od 14:30), wifi 
  Vrubel Martin Mytí kol
  Urban Jiří RAAB-chňap
  Dostál Marek RAAB-chňap
  Šimková Kateřina Vedoucí sběru čipů+ionty
  Sklenaříková Iva Sběr čipů+iont
  Jurčíková Alžběta Sběr čipů+iont
  Mikešková Nikola Sběr čipů+iont
  Hausknechtová Aneta Sběr čipů+iont
  Zemánková Ester Sběr čipů+iont
  Šenovská Zuzana Sběr čipů+iont
  Hodonská Andrea Sběr čipů+iont
  Kliment Kája Sběr čipů+iont
     
  Čipové měření  
  Martin Juránek Čipové měření (732 911 189)
  David Klézl Čipové měření 
  Kotyza Daniel  Čipové měření 
  Hlaváč Miloš   Čipové měření 

 

Aktualizace 1.5.2019 (7:15).