Do startu zbývá

Dny Hodiny Minuty
0 0 0

 

Rychlé odkazy

 

Pořadatelský tým Roh50 2019

 

Na Rohálovské padesátce 2019 se podílí početný tým dobrovolníků.

 

  Koplík Martin Hlavní pořadatel
  Gahura Martin Hlavní pořadatel, parkování, 4kolka
  Gahura Petr  Prezentace, dětské závody, zázemí
  Mrázek Petr  Zpracování výsledků, prezentace (IT)
  Darebníková Simona Medaile a poháry, zázemí, grafika
  Raab Ladislav Značení, předjezdec motorka 1, zázemí, noční strážní, rezervní výčep
  Janalík Jiří  Zázemí, odbočka na prodloužený úvodní okruh, pak odbočka na lávky Hrádek (zapáskování), nákup
  Luňák Zdeněk+Helča Pořadatel
  Nedvídek Pavel  Pořadatel, prezentace (pá), prostor před KD (neparkovat), jede hlavní závod
  Kasaj Michal  Zázemí
  MVDr. Koplík Jaroslav Vedoucí pořadatelského týmu NEKO, vyhlašování dětské závody, zabezpečení sjezdu z Hrádku
  Nedbal Josef Zázemí, vyhlašování dětské závody
  Šiška Pavel Průjezdnost trasy, mytí kol
  Burda Rostislav Zázemí, pivní servis, megafon, absolvuje hlavní závod
  Mrázek Pavel Moderátor
  Kufa Daniel Výlep plakátů, kontrola Karlovice, odbočka singletrail na Karlovice (12:20-13:15), zázemí
  Němec Ondřej Duatlon
  Musil Petr Podpora
  Minařík Mira Hasiči
     
  Prezentace  
  Doležel Radek Vedoucí prezentace, zázemí
  Šimková Kateřina Prezentace (pá a so), RAAB-chňap, velká pomocnice
  Sichálková Jana Prezentace, výčep (záloha)
  Přikrylová Iva (Sokol Třebětice) Prezentace - pokladna (pá a so)
  Vašicová Radka (Sokol Třebětice) Prezentace - pokladna (pá)
  Brázdiloví Iva Prezentace - pokladna (so)
  Tomečková Dana Prezentace
  Potáčová Markéta Prezentace
  Potáč Kristián Prezentace, zázemí, vesanká rokle
  Staněk Tomáš Prezentace dětské závody (pá-so), info stan (so do 15)
  Kastelíková Alžběta Prezentace dětské závody (pá-so), info stan (so)
  Pánek Lukáš Prezentace (pá), dětské závody (kamery, dron), univerzál
  Berecková Petra Prezentace (pá), dětské závody (kamery, dron), univerzál
  Stehnová Jitka Prezentace, křižovatka KD-Kozinec (12:15), zázemí
  Stehno Jiří Prezentace, křižovatka KD-Kozinec (12:15), zázemí
  Pumprla Aleš Prezentace dětské závody (IT)
  Kasi, Adámková-Trhlíková, Monika Krejčí od Dana Kufy, Marta Fuksová+1 Rezerva
     
  Zdravotníci  
  MUDr. Fuit Jan Lékař závodu
  Rybář Vítězslav Vedoucí zdravotní služby 
  Večeřa Alois Vedoucí zdravotní služby 
  Večeřa Dalibor 1. sanitní vozidlo
  Chocholatá Michaela 1. sanitní vozidlo
  Gremlica Miroslav 2. sanitní vozidlo
  Utěkalová Monika 2. sanitní vozidlo
  Voňka Tomáš 3. sanitní vozidlo
  Karol Milan 4. sanitní vozidlo
  Bradíková Hana 4. sanitní vozidlo
  Vavrys Vítězslav Zdravotník
     
  Dětské závody  
  Prchal Jaroslav Dětské závody (příprava)
  Kurcik Daniel Dětské závody (příprava)
  Bartoník Tomáš Dětské závody 
  Bartošík Dušan Dětské závody 
  Bubík Tomáš Dětské závody 
  Bubíková Karla Dětské závody 
  Jemelík David Dětské závody 
  Jemalík Petr Dětské závody 
  Jemelíková Petra Dětské závody 
  Kubišová Veronika Dětské závody 
  Kurciková Petra Dětské závody 
  Lepíková Regina Dětské závody 
  Pukyšová Pavlína Dětské závody
  Sedláček Petr Dětské závody 
  Sovadník Petr Dětské závody 
  Svízela Ladislav Dětské závody 
  Tomeček Ladislav Dětské závody
  Vyhlídalová Diana Dětské závody 
     
  Trasa hlavního závodu
  Procházka Ladislav Předjezdec motorka 2
  Navrátil Josef Odbočka Pacetluky, odbočka panelovka
  Navrátilová Iva Odbočka Pacetluky, odbočka panelovka
  Sova Patrik T křižovatka obec
  Nedbal Radek Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Nedbalová Pavla Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Sedlaříková Pavla Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H. 
  Vlčková Hana Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Krejčí Jan Odbočka od Kozrála
  Krejčí Eva Odbočka od Kozrála
  Feher Jaroslav Vesanské rokle, prezentace
  - Vesanské rokle
  Nedbal Antonín  Odbočka stoupání obora 
  ? Odbočka stoupání obora 
  Štec Antonín Odbočka stoupání obora 
  Bečka Marek Odbočka stoupání obora (komunikace s MP) 
  Růžičková Jarmila Odbočka Želkov-Dobrotice
  Jandová Helena Dobrotice výjezd od Želkova
  Omastová Ivona Dobrotice výjezd od Želkova
  Totková ňaďa Dobrotice most, křižování cyklostezky
  Kolomazníková Libuše Dobrotice vjezd do domu Kuklovi, vedoucí úseku Želkov-brod
  Totek Josef Dobrotice nový mostek (za čerpací stanicí)
  Pudelka Pavel Zámek odbočka do obory
  Kováčová Natálie Zámek odbočka na konci rovinky
  Kováčová Romana Zámek u křižování cyklostezky
  Křenková Dagmar Zámek u křižování cyklostezky
  Křenková Markéta Zámek odbočka u cvičáku k hřišti
  Hluchý Miloš ml. Brod Holajka, výčep
  Chadim Jirka Brod Holajka, výčep
  ? Brod Holajka, výčep
  x Odbočka Želkov-Tučapy
  Stella Blažej Ocasník hlavního závodu
  x Ocasník hlavního závodu
  Šimková Kateřina Sběr čipů/iont, prezentace
  Adámková Aneta   Sběr čipů/iont, prezentace
  Viktor Energetický tým
  Květa Energetický tým
     
  Občerstvovací stanice 1 - NEKO (naskladnění pátek od 13:00)
  Nedbal Svatopluk  Vedoucí občerstvovací stanice 1 
  Vrzalová Dana  Občerstvovací stanice 1  
  Daňková Zdena Občerstvovací stanice 1
  Nedbalová Ludmila  Občerstvovací stanice 1 
  Stiborová Občerstvovací stanice 1 
  Kopec Občerstvovací stanice 1 
     
  Občerstvovací stanice 2 - Tělocvičná jednota Sokol Třebětice (naskladnění pátek od 13:00)
  Přikrylová Iva Občerstvovací stanice 2, prezentace - pokladna
  Brázdilová Iva Občerstvovací stanice 2, prezentace - pokladna (so)
  Zapletal Kamil ml. Občerstvovací stanice 2 
  Šverdíková Alena Občerstvovací stanice 2
  Stískalová Jana Občerstvovací stanice 2
  Stískalová Katka Občerstvovací stanice 2
  Chytilová Martina Občerstvovací stanice 2
  Svrčková Denisa Občerstvovací stanice 2
  ... Občerstvovací stanice 2
  Zapletal Kamil Občerstvovací stanice 2 - závozník
  Brázdil Tomáš Občerstvovací stanice 2 - cykloservis (721 054 399) 
     
  Pivní stanice Tučapy
  Zdráhal Jeza Vedoucí občerstvení
     
  Řízení dopravy v obci
  Gahura Roman Řízení parkování směr Dřevohostice (do 12)
  Gahura Antonín? Řízení parkování směr Dřevohostice, zastavení dopravy před. odbočkou na Pacetluky
  - Řízení parkování směr Dřevohostice
  Hluchý Miloš Řízení parkování směr Dřevohostice
  Hluchý Miloš +1 Řízení parkování směr Dřevohostice
  Hluchý Miloš +1 Řízení parkování směr Dřevohostice
  Hluchý Miloš +1 Řízení parkování směr Dřevohostice
  Dvorník Zdeněk T-křižovatka (kostel) - směr Holešeov
  Kobliha Ondřej Prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště)
  Koblihová Hana Prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště)
  Šiška Radek? Infostan (8:00); odbočka z/na cesty/u na Hlinsko (12:20), odbočka do družstva (13:40)
  Šenovská Marie? Infostan (8:00); odbočka z/na cesty/u na Hlinsko (12:20), odbočka do družstva (13:40)
  Nedvídek Pavel Prostor před KD (neparkovat)
  Kasaj Michal Odbočka stoupání hlavní cest-Kozinec-start (vč. dětských závodů)
  Simon, Dusty, Doležal Jaroslav ml., Marta Fuksová+1 Rezerva, univerzálové
     
  Občerstvení v zázemí
  R club Jídlo pro účastníky
  Adámková Aneta Sběr čipů, prezentace
  Jurčíková Alžběta Sběr čipů/iont, prezentace
  Sklenaříková Eva Sběr čipů/iont, prezentace
  Zemánková Ester Sběr čipů/iont, prezentace
  Mikešková Nikola Sběr čipů/iont, prezentace
  Gahurová Kateřina Výčep 1, prezentace
  Stravovi  Výčep 1
  Mozolová Lucie (Brusné) Výčep 2
  + kamarádka Mozolové (Brusné) Výčep 2
  Přibilová Zuzana Vajíčko 1 (8:40-12:40)
  Štíbralová Denisa Vajíčko 1 (8:40-12:40)
  Kerekaničová Nikola Vajíčko 1 (10:30 dál)
  ? Vajíčko 1 (10:30 dál)
  x Helča Lundys Vajíčko 2 (10:30)
  x Terka Lundys Vajíčko 2 (10:30)
  Raabovi+Hyankovi Rezervní výčep vinárna
     
  Zázemí  
  Martin Lušovjan Noční strážní
  ? Noční strážní
  Doležel Radek ml. Hudba
  Radek Doležel WiFi, hudba
  Martin Vrubel Mytí kol
     
  Čipové měření  
  Martin Juránek Čipové měření (732 911 189)
  David Klézl Čipové měření 
  Kotyza Daniel  Čipové měření 
  Hlaváč Miloš   Čipové měření 

 

Aktualizace 16.4.2019 (11:10).