Do startu zbývá

Dny Hodiny Minuty
0 0 0

 

Rychlé odkazy

 

Pořadatelský tým Roh50 2020

 

Na Rohálovské padesátce 2020 se podílí početný tým dobrovolníků.

 

  Koplík Martin Hlavní pořadatel
  Mrázek Petr Zpracování výsledků, prezentace (IT)
  Gahura Petr  Vedoucí prezentace, dětské závody na hřišti, zázemí
  Darebníková Simona Poukazy, medaile, grafika, RumBar
  Kmentová Andrea RumBar, podpora, materiálové zabezpečení
  Raab Ladislav Značení, předjezdec motorka 1, zázemí, noční strážní, rezervní výčep
  Janalík Jiří  Zázemí, odbočka z cesty na Hlinko v úvodu, nákup občerstvovačky
  Nedvídek Pavel  Pořadatel
  Kasaj Michal  Zázemí
  MVDr. Koplík Jaroslav Vedoucí pořadatelského týmu NEKO, vyhlašování dětské závody, příprava trasy
  Nedbal Josef Zázemí, vyhlašování dětské závody
  Šiška Pavel Průjezdnost trasy
  Burda Rostislav Pivní servis, megafon
  Mrázek Pavel Moderátor
  Kufa Daniel Výlep plakátů, zdravotník
  Němec Ondřej Duatlon
  Musil Petr Podpora
  Minařík Mira Hasiči
  Luňák Zdeněk Pořadatel
     
  Prezentace  
  Gahura Petr+5 Vedoucí prezentace
  Doležel Radek Prezentace, zázemí
  Šimková Kateřina Prezentace (pá a so), velká pomocnice
  Přikrylová Iva (Sokol Třebětice) Prezentace - pokladna (pá a so)
  Vašicová Radka (Sokol Třebětice) Prezentace - pokladna (pá a so)
  Tomečková Dana Prezentace (pá a so)
  Fuksová Marta Prezentace dětské závody (pá-so)
  Fuksová "Marta" ml. Prezentace dětské závody (pá-so)
  Stehnová Jitka Prezentace (pá)
  Svobodník Libor Prezentace (pá+so)
  Sklenaříková Iva Prezentace (pá+so)
  Jurčíková Alžběta Prezentace (pá+so)
  Mikešková Nikola Prezentace (pá+so)
  Hausknechtová Aneta Prezentace (pá+so)
  Zemánková Ester Prezentace (so)
  Šenovská Zuzana Prezentace (so)
  Hodonská Andrea Prezentace (so)
  Kliment Kája Prezentace (so)
     
  Zdravotníci  
  ? Lékař závodu
  Rybář Vítězslav Vedoucí zdravotní služby 
  Večeřa Alois Vedoucí zdravotní služby 
  Večeřa David 4kolka
  Golová Aneta 4kolka
  Gremlica Miroslav Sanitní vozidlo
  Utěkalová Monika Sanitní vozidlo
  Voňka Tomáš Sanitní vozidlo
  Karol Milan Sanitní vozidlo
  Bradíková Hana Sanitní vozidlo
  Kotas Marek Zdravotník
     
  Dětské závody - Holešovští pokalíšci 
  Prchal Jaroslav Dětské závody (šéf)
  Kurcik Daniel Dětské závody
  Bubík Tomáš Dětské závody
  Bubíková Karla Dětské závody
  Kurciková Petra Dětské závody
  Lepíková Regina Dětské závody
  Prchalová Renáta Dětské závody
  Sovadník Petr Dětské závody
  Stavěníček Zdeněk Dětské závody
  Stavěníčková Edita Dětské závody
  Svízela Laďa Dětské závody
  Zbranek Stanislav Dětské závody
     
  Trasa hlavního závodu
  Raab Ladislav Předjezdec motorka 1
  Šusťa Předjezdec motorka 2
  Dvorník Zdeněk T křižovatka obec
  Sova Patrik T křižovatka obec
  Věrka Dojezd do cíle
  Jiří Janalík Odbočka z cesty na Hlinsko (12:20)
  Sanita - Voňka Tomáš (720 740 338)? Odbočka z cesty na Hlinsko (12:20), zastavení dopravy
  Sanita Odbočka (lehká levá) na Tučapy
  x Odbočka levá na pivní stanici Tučapy
  x Odbočka dolů z Želkova
  ? Křižovatka k brodu
  Libuška Odbočka za brodem směr kurty
  Libuška U fotbalového hřiště
  Libuška Za cvičákem
  Libuška Křížení cyklostezky
  Libuška Odbočka levá v oboře směr hájenka
  Libuška Odbočka pravá za oborou
  Libuška Odbočka levá na dřevěný mostek před hlavní silnicí
  Libuška Křižování cyklostezky před mostem v Dobroticích
  Odbočka pravá do kopce za mostem v Dobroticích
  Nedbal Antonín  Odbočka pravá (zpomalující) sjezd obora 
  Roland Odbočka levá sjezd z obory na hlavní cestu
  Svobodová Laďka Odbočka levá sjezd z obory na hlavní cestu
  Štec Antonín Odbočka levá sjezd z obory na hlavní cestu
  Cáhlíková Jarmila? Odbočka z cesty na 1. občerstvovačku
  ? Odbočka z cesty na 1. občerstvovačku
  Feher Jaroslav? Vesanská rokle
  Potáč Kristián? Vesanská rokle
  Navrátil Josef Odbočka z panelovky
  Navrátilová Iva Odbočka z panelovky
  Krejčí Jan Odbočka ke Kozrálu
  Krejčí Eva Odbočka ke Kozrálu
  Nedbal Radek Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Nedbalová Pavla Odbočka Karlovice, před Kostelcem u H.
  Sedlaříková Pavla Odbočka Karlovice, dětské hřiště
  Vlčková Hana Odbočka Karlovice, dětské hřiště
  ? Odbočka prvaá nová na Prusinovice za mostem
  ? Výjezd na hlavní cestu
  ? Výjezd na hlavní cestu
  ? Odpočka do cíle
  DR.A.CY.: Michal Navrátil, Pavel Dostál, ... Ocasník hlavního závodu
     
  Občerstvovací stanice 1 - NEKO (naskladnění pátek 13-15:00)
  Nedbal Svatopluk  Vedoucí občerstvovací stanice 1 
  Vrzalová Dana  Občerstvovací stanice 1  
  Daňková Zdena Občerstvovací stanice 1
  Nedbalová Ludmila  Občerstvovací stanice 1 
  Stiborová Občerstvovací stanice 1 
  Kopec Občerstvovací stanice 1 
  Šiska Pavel Občerstvovací stanice 1
     
  Občerstvovací stanice 2 - Tělocvičná jednota Sokol Třebětice (naskladnění pátek 17-19:00)
  Přikrylová Iva Občerstvovací stanice 2, prezentace - pokladna
  Zapletal Kamil ml. Občerstvovací stanice 2 
  Šverdíková Alena Občerstvovací stanice 2
  Chytilová Martina Občerstvovací stanice 2
  Svrčková Denisa Občerstvovací stanice 2
  Macůrková Ivona Občerstvovací stanice 2
  Smažilová Eva Občerstvovací stanice 2
  Kolomazníková Magda Občerstvovací stanice 2
  Pospíšilová Jolana Občerstvovací stanice 2
  Chytilová Katka Občerstvovací stanice 2
  Bakalíková Lenka Občerstvovací stanice 2
  Čecháková Věra Občerstvovací stanice 2
  Stískalová Jana Občerstvovací stanice 2
  Stískalová Kateřina Občerstvovací stanice 2
  Zapletal Kamil Občerstvovací stanice 2 - závozník
  Brázdil Tomáš Občerstvovací stanice 2 - cykloservis (721 054 399) 
     
  Pivní stanice Tučapy
  Zdráhal Jeza Vedoucí občerstvení
     
  Stanice Dobrotice  
  Kukla Zdeněk Vedoucí průjezdu RD
  Kukla Zdeněk ml.  
  Paní Kuklová  
     
  Řízení dopravy v obci
  Gahura Roman Řízení parkování směr Dřevohostice (do 12)
  Darebník Martin Řízení dopravy, 4kolka
  Wágner Pepa+1 Řízení dopravy, 4kolka (od 10)
  - Řízení parkování směr Dřevohostice
  Řízení parkování směr Dřevohostice
  Řízení parkování směr Dřevohostice
  Dvorník Zdeněk T-křižovatka (kostel) - směr Holešeov
  Sova Patrik T-křižovatka (kostel) - směr Dřevohostice
  - Prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště)
  Kobliha Ondřej křižovatka KD-Kozinec, prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště)
  - Prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště)
  Darebník Martin Odbočka z/na cesty/u na Hlinsko (12:20)
   - Odbočka z/na cesty/u na Hlinsko (12:20)
  Kasaj Michal Před KD
  Simon, Dusty, Doležal Jaroslav ml., Marta Fuksová Rezerva, univerzálové
     
  Občerstvení v zázemí
  R club Jídlo pro účastníky
  HC Prusinovice Občerstvení zázemí
  Rohálov Bike Team Občerstvení fotbalové hřiště
  Kavia Kafe
  Mozolová Lucie Stánek Zubr 1 (10-...)
  Mozolová Lucie kamarádka Stánek Zubr 1 (10-...)
  Dostál Radim Stánek Záhlinice 1 (11:30-...)
  Dostál Rdaim jeho Stánek Záhlinice 1 (11:30-...)
  Přibilová Zuzana Stánek Záhlinice 2 (12-17:00)
  ? Stánek Záhlinice 2 (12-17:00)
  ? Stánek Zubr 2 (14-17:00)
  ? Stánek Zubr 2 (14-17:00)
  ? Stánek Zubr 3 (14-17:00)
  ? Stánek Zubr 3 (14-17:00)
  Raabovi+Hyankovi Rezervní výčep
     
  Zázemí  
  Martin Lušovjan Noční strážní
  Květa Noční strážní
  Pepíček Noční strážní
  Mech Noční strážní
  Sovadina Radek Stage manager (od 14:30), wifi 
  Vrubel Martin Mytí kol
  x RAAB-chňap
  x RAAB-chňap
  Šimková Kateřina Vedoucí sběru čipů+ionty
  Sklenaříková Iva Sběr čipů+iont
  Jurčíková Alžběta Sběr čipů+iont
  Mikešková Nikola Sběr čipů+iont
  Hausknechtová Aneta Sběr čipů+iont
  Zemánková Ester Sběr čipů+iont
  Šenovská Zuzana Sběr čipů+iont
  Hodonská Andrea Sběr čipů+iont
  Kliment Kája Sběr čipů+iont
     
  Čipové měření  
  Pavel Žák Čipové měření
  Horák Tomáš Čipové měření 

 

Aktualizace 19.9.2020 (5:39).