Do startu zbývá

Dny Hodiny Minuty
0 0 0

 

Rychlé odkazy

 

Pořadatelský tým Roh50 2022

 

Na Rohálovské padesátce 2022 se podílí početný tým dobrovolníků.

 

  Koplík Martin Hlavní pořadatel
  Janalík Jiří Zázemí, úvodní okruh
  Mrázek Petr Prezentace (IT), prezentace dětské závody, zázemí
  Nedvídek Pavel Zázemí, výčepy
  Raab Ladislav Značení, předjezdec motorka 1, zázemí, noční strážní, rezervní výčep
  Gahura Petr  Vedoucí prezentace, zázemí
  Darebníková Simona Poukazy, medaile, grafika, Rumový stánek
  Kmentová Andrea Podpora, ceny
  Kasaj Michal  Zázemí
  Gahura Martin Zázemí, výčep 1
  MVDr. Koplík Jaroslav Vedoucí pořadatelského týmu NEKO, vyhlašování dětské závody, příprava trasy
  Nedbal Josef Zázemí, vyhlašování dětské závody
  Rohálov bike team Kompletní úklid trasy, výčep 3
  Mrázek Pavel Moderátor
  Nedbalová Ivana Podpora, ovoce, výčep 3
  Pumprla Libor Vedoucí úklidu
  Minařík Mira Hasiči, elektřina
  Luňák Zdeněk Zázemí, výčep 4
     
  Prezentace  
  Gahura Petr Vedoucí prezentace
  Šimková Kateřina Prezentace (pá+so), velká pomocnice
  Přikrylová Iva (Sokol Třebětice) Prezentace - pokladna (pá+so), velká pomocnice
  Zapletal Kamil (Sokol Třebětice) Prezentace - pokladna (pá+so)
  Tomečková Dana Prezentace (pá+so), velká pomocnice
  Fuksová Marta Prezentace dětské závody (pá+so)
  Mrázek Petr Prezentace dětské závody (pá+so)
  Sichálková Jana Prezentace (pá+so), jede závod
  Radek Doležel Prezentace (pá+so)
  Frais Roland Prezentace (pá+so)
  ? Prezentace (pá+so)
  ? Prezentace (pá+so)
     
  Zdravotníci  
  MUDr. Fuit Lékař závodu
  Rybář Vítězslav Vedoucí zdravotní služby 
  Večeřa Alois Vedoucí zdravotní služby 
  Ponížil Zdeněk Záchranář
  Florián Michal Záchranář
  Kufa Daniel Sanitní vozidlo
  Utěkalová Monika Sanitní vozidlo
  Voňka Tomáš Sanitní vozidlo
  Večeřa David Sanitní vozidlo
  Bradíková Hana Sanitní vozidlo
  Kotas Marek Zdravotník
     
  Dětské závody - Holešovští pokalíšci 
  Prchal Jaroslav Dětské závody (šéf)
  Kurcik Daniel Dětské závody (šéf 2)
  Bubík Tomáš Dětské závody
  Bubíková Karla Dětské závody
  Čihař Martin Dětské závody
  Číhařová Lenka Dětské závody
  Jemelík Petr Dětské závody
  Jemelíková Petra Dětské závody
  Kaďůrek Tomáš Dětské závody
  Kurcik Tomáš Dětské závody
  Kurciková Petra Dětské závody
  Lepíková Regina Dětské závody
  Prchalová Renáta Dětské závody
  Sovadník Petr Dětské závody
  Stavěníček Zdeněk Dětské závody
  Stavěníčková Edita Dětské závody
  Svízela Laďa Dětské závody
  Zbranek Stanislav Dětské závody
     
  Trasa hlavního závodu
  Raab Ladislav Předjezdec motorka 1
  Dvorník Zdeněk T křižovatka obec
  Sova Patrik T křižovatka obec
  Janalík Jiří Úvodní okruh - ostrá levá, přepáskování, zábrany odbočka družstvo
  Frais Roland Odbočka z cesty na Hlinsko (12:20), zastavení dopravy
  ? Odbočka u KD, nepouštět auta od 12:30
  ? Odbočka do zázemí
  Sanita Odbočka Pacetluky - zastavení dopravy
  Navrátil Josef  Odbočka Pacetluky, pak odbočka panelovka 
  Navrátilová Iva  Odbočka Pacetluky, pak odbočka panelovka 
  Spáčilová Šalerová Věra Odbočka na singletrail před Karlovicemi
  Nedbal Radek Odbočka před Kostelcem u H. 
  Nedbalová Pavla Odbočka před Kostelcem u H. 
  Sedlaříková Jarmila Odbočka před Kostelcem u H. 
  Nedbal Jiří Odbočka před Kostelcem u H. 
  Krejčí Jan  Odbočka od Kozrála 
  Krejčí Eva  Odbočka od Kozrála 
  SANITA CAR Vesanská rokle 
  Hradilová Jana Výjezd z 2. občerstvovačky 
  Štec Antonín Výjezd z 2. občerstvovačky  
  Horejšová Miluše Odbočka stoupání obora 
  Cáhlíková Jarmila Odbočka stoupání obora 
  Lochman Vojtěch Odbočka Želkov-Dobrotice (levá dolů z kopce po louce)
  Omastová Ivona Dobrotice výjezd od Želkova 
  Omasta František Dobrotice most, křižování cyklostezky 
  Kolomazníková Libuše Dobrotice vjezd do domu Kuklovi 
  Jiroušková Jana Dobrotice za dřevěným mostkem (za čerpací stanicí) 
  Jiroušková Ema Zámek odbočka do obory (nově první levá) 
  Winklerová Barbora Zámek odbočka na konci rovinky (u srdce)
  Stárková Petra Zámek u křižování cestičky oborou k Hájence
  Sigmundová Vlasta Zámek napojení na cyklostezku (u cihlové zdi)
  Stárek David Odbočka z cyklostezky od Střelnice na cyklostezku podél Rusavy
  Dohnálková Helena Odbočka u cvičáku k hřišti
  Ratiborský Ondřej U fotbalového hřiště - východ
  Dědičová Anna U kurtů parkoviště
  Winkler Vojtěch + MP Odbočka do brodu za Holajkou 
  x Odbočka Želkov-Tučapy
  x Odbočka k Hrádku
  Stella Blažej Ocasník hlavního závodu
     
  Občerstvovací stanice 1 - NEKO (naskladnění pátek 13-15:00)
  Šiska Pavel Občerstvovací stanice 1
  Nedbal Svatopluk Občerstvovací stanice 1
  Vrzalová Dana Občerstvovací stanice 1  
  Daňková Zdena Občerstvovací stanice 1
  Nedbalová Ludmila  Občerstvovací stanice 1 
  Stiborová Občerstvovací stanice 1 
  Kopec Občerstvovací stanice 1 
     
  Občerstvovací stanice 2 - Tělocvičná jednota Sokol Třebětice (naskladnění pátek 19:00)
  Přikrylová Iva Občerstvovací stanice 2, prezentace - pokladna
  Zapletal Kamil ml. Občerstvovací stanice 2 
  Bakalíková Lenka Občerstvovací stanice 2
  Chytilová Katka Občerstvovací stanice 2
  Chytilová Martina Občerstvovací stanice 2
  Macůrková Martina Občerstvovací stanice 2
  Macůrková Ivona Občerstvovací stanice 2
  Šverdíková Ála Občerstvovací stanice 2
  Roubalíková Renča Občerstvovací stanice 2
  Roubalík Petr Občerstvovací stanice 2
  Pospíšilová Jolča Občerstvovací stanice 2
  Urban Pavlík Občerstvovací stanice 2
  Urban Pavel Občerstvovací stanice 2
  Urban Maťa Občerstvovací stanice 2
  Smažilová Eva Občerstvovací stanice 2
  Václavík Lenka Občerstvovací stanice 2
  Václavík Tereza Občerstvovací stanice 2
  Stískalová Jana Občerstvovací stanice 2
  Zapletal Kamil Občerstvovací stanice 2 - závozník
     
  Pivní stanice Tučapy
  Zdráhal Jeza Vedoucí občerstvení Tučapy
  Chytil Zdeněk Občerstvení Tučapy
     
  Stanice Dobrotice  
  Kukla Zdeněk Vedoucí průjezdu RD
  Kukla Zdeněk ml.  
  Paní Kuklová  
  Kuklová Martina  
     
  Řízení dopravy v obci
  Dvorník Zdeněk T-křižovatka (kostel) - směr Holešeov
  Sova Patrik T-křižovatka (kostel) - směr Dřevohostice
  Gahura Roman Prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště)
  Kobliha Ondřej křižovatka KD-Kozinec, prostor před KD (neparkovat+směrování na parkoviště)
  Frais Roland Odbočka z/na cesty/u na Hlinsko (12:20)
  ? Odbočka na hlavní parkoviště
  Kasaj Michal Před KD
  Simon, Wágner Pepa, Darebník Martin, Dostál Radim Rezerva, univerzálové
     
  Občerstvení v zázemí
  R club Jídlo pro účastníky
  HC Prusinovice Občerstvení zázemí
  TJ Prusinovice Občerstvení fotbalové hřiště
  Kavia Kafe
  Janalík Jiří Stánek Záhlinice 1 (10-...)
  Gahura Martin Stánek Záhlinice 1 (10-...)
  Koplíková Jarmila Stánek Záhlinice 1 (10-...)
  Klabalová Radka Stánek Záhlinice 1 (10-...)
  Koplíková Eva Stánek Záhlinice 1 (10-...)
  Hajkr Zdeněk Stánek Záhlinice 1 (10-...)
  Lundysovi děvčata Stánek Záhlinice 2 (11:30-...)
  Lundysovi děvčata Stánek Záhlinice 2 (11:30-...)
  Přibilová Zuzana Stánek Záhlinice 2 ()
  Chytilová Kateřina+Eliška Stánek Záhlinice 2 ()
  Rohálov bike team Stánek Záhlinice 3 (14-17:00)
  Rohálov bike team Stánek Záhlinice 3 (14-17:00)
  Lundys + jeho děvčata + Špek Stánek Záhlinice 4 (14:30-...)
  Lundys + jeho děvčata + Špek Stánek Záhlinice 4 (14:30-...)
  Polášková Petra Rumový stánek
  Darebníková Simona Rumový stánek
     
  Zázemí  
  Lušovjan Martin Noční strážní
  Sklenička Petr Noční strážní
  Mech Noční strážní
  Bachner Jiří Noční strážní
  Procházka Tomáš Stage manager, zvuk
  Hluchý Miloš Wifi
  Vrubel Martin Mytí kol
  x RAAB-chňap
  x RAAB-chňap
  Šimková Kateřina Vedoucí sběru čipů+ionty
  Jurčíková Alžběta Sběr čipů+iont+děti ceny partnerů
  ? Sběr čipů+iont+děti ceny partnerů
  ? Sběr čipů+iont+děti ceny partnerů
  ? Sběr čipů+iont+děti ceny partnerů
     
  Čipové měření  
  Pavel Žák Čipové měření
  Horák Tomáš Čipové měření 
     
  Média & Foto  
  Hotař Lubomír Oficiální novinář závodu
  Helsnerová Hana Oficiální novinářka závodu
  Polišenská Lidka Fotograf závodu
  Tvaróg Petr Fotograf závodu 
  Horáček Vilém Fotograf závodu
  Bubík Tom Fotograf závodu

 

Aktualizace 3.5.2022 (18:00)