Do startu zbývá

Dny Hodiny Minuty
0 0 0

 

Rychlé odkazy

 

Povedená premiéra běhu Dračí smyčka

 

Dřevohostičtí DR.A.CY a hostinec NA ŠPICI položili základní kámen nového běžeckého závodu v našem regionu. Už při prezentaci kromě vyplnění povinných údajů nám byl nepovinně nabídnut přípitek slivovicí. Využil jsem této nabídky a vyhlížel další Vesany a kamarády. Přijely hulínské Burky (+ šéf Rostik), z Vesanů se přopojil posléze Pavlík, dorazila jednotka ZAPRO AD teamu a další sportovci. Celkem se nás na startu sešlo 57.

První kilometr a půl byl za pozvolného nelehkého stoupání. Držel jsem se za zády domácího házenkáře Standy, který mě překvapil svým úvodem a zároveň jsem chtěl pláchnout Pavlíkovi. Polní cesta nás dovedla do pěkného lesíka, kterým jsme běželi do Bezuchova.  Po otočce po stejné cestě zpět. Počasí bylo neskutečné a po suché cestě kilometry ubíhají rychle. Ondra Němec, který se zjevně také užívá prosluněný den, mě hecuje k závěrečnému finiši – je z toho 12. místo.

 

   

 

Vítězem se stal Tomáš Blaha (AK ASICS Kroměříž) před tučapským Pepíkem Sedláčkem (Bike-Kamík-Tučapy). NA ŠPICI na všechny čekal „dračí“ vývar, na vítěze originální ceny. Tak jak se celý závod nesl v přátelské atmosféře, tak i následné posezení bylo velmi velmi velmi pohodové. Za rok určitě znovu a s širším vesanským zastoupením.

 

Výsledky Vesanů:

  Čas Absolutní pořadí
Kotel  0:34:14  12. 
Pavel  0:37:36  17. 

 

Fotky: