Do startu zbývá

Dny Hodiny Minuty
0 0 0

 

Rychlé odkazy

 

Představení partnerů Rohálovké padesátky:

 

raab_computer_w_200x85.png

 

Poskytovatel internetového připojení v širokém okolí Bystřice pod Hostýnem a Holešova s více než 8 tisíci zákazníky. Raab Computer (www.raab.cz) nabízí řadu služeb a produktů: prodej a servis PC, satelitní a TV technika, tvorba webů (www.raabweb.cz), přístupové systémy (www.raabkey.cz), EZS ...

Náš generální partner, který stál u zrodu Rohálovské padesátky.

 

force_w_200x85.png

 

Společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o. prezentuje na trhu svou vlastní značku FORCE. Komplet sortiment pro hobby i profi cyklisty. Jsme hrdi, že "FORCE" je součástí našeho závodu.

Na Rohálovské padesátce FORCE dodává ceny pro závodníky, hlavní ceny do tomboly, společně zajišťujeme účastnický dárek. FORCE myslí i na poděkování pořadatelům.

 

prusinovice_200x85.png

 

Obec Prusinovice leží 6 km od Holešova a má 1230 obyvatel. Tehdejší starosta, pan Petr Lipner, přišel s myšlenkou uspořádání cyklistického závodu v obci. Jeho nadšení pro závod jsme se chytli a MTB Rohálovka se stala naší srdcovkou. I díky současnému starostovi Zbyňkovi Žákovskému je obec naším hlavním partnerem, který nám poskytuje zázemí a finanční podporu.

 

typoservis_200x85.png

 

Typoservis zajišťuje výrobu letáků, plakátů a startovních čísel Rohálovské padesátky. Holešovská tiskárna nabízí ofsetový a digitální tisk a výrobu řady firemních tiskovin (vizitky, kalendáře, ...).

 

holesov_200x85.png

 

Město Holešov ze svého rozpočtu Rohálovské padesátce poskytuje finanční dotaci. Zároveň nám město vychází vstříc při zajištění průjezdu zámeckou zahradou a dalšími pozemky ve správě města.

 

tas_200x85.png

Společnost TAS Holešov kromě tepelného a odpadového hospodářství má ve svém předmětu činnosti i správu Sportcentra Holešov. A sport podporuje i formou partnerství Roh50.

 

psm_plus_cervena.png

 

PSM plus je významná regionální stavební firma, která dokáže zajistit kompletní realizaci i velkých stavebních projektů. PSM plus finančně přispívá na technické zajištění závodu.

 

zk_new_w_200x85.png

 

Zlínský kraj podporuje jednorázové akce v oblasti mládeže a sportu. Rohálovská padesátka patří mezi podporované sportovní události v našem kraji.

 

stanion_200x85.png

 

Stavební firma z Bystřice pod Hostýnem. Stavby na klíč, revitalizace bytových domů, zateplování objektů ... dobrou práci dokládá např. reference Panského pivovaru v Holešově. Více na stanion.cz.

 

doubrava_w_200x85.png

 

Zahnašovická firma zabývající se zemědělskou činností. Doubrava je náš významný partner, který podporuje dění i v jiných obcích a oceňuje přínosy propagace formou sportovních a společenských akcí.

 

nutrend_r_200x85.png

 

NUTREND dodal do sportovních tašek CARBOSNACK a tyčinky ENERGY BAR. Na občerstvovacích stanicích jsme "čepovali" iontové nápoje UNISPORT. Další "energii" před, během a po výkonu si vyberete na e-shopu nutrend.cz.

 

dsd_200x85.png

 

Strojírenská výroba pro řešení dopravy sypkých hmot, konstrukce, vývoj, kovovýroba. Finanční podpora Rohálovky.

www.dsd-dostal.cz

 

dc4_200x85.png

 

Distribuce značky DELL, komplexní ICT řešení, outsourcing IT, tisková řešení ... profíci v oblasti IT, kteří finančně podporují absolutní vítěze a vítězky a příspívají na zajištění závodu. Více o DC4 na www.dc4.cz.

 

etmonta_200x85.png

 

Společnost ETMONTA provádí komplexní elektromontážní práce. Činnost firmy je zaměřena především na zajištění průmyslových rozvodů a technologií, stavebních elektroinstalací, silnoproudých a slaboproudých rozvodů, inteligentních systémů řízení budov, měření a regulace, veřejného osvětlení.

 

tacl_w_200x85.png

 

Stylový moderní hotel v Holešově s nádechem orientu a vysokým standardem ubytování. Můžete si vybrat z 10 klimatizovaných pokojů s 22 lůžky za přijatelné ceny. Hotel Tacl je naším hlavním partnerem od roku 2012 a doporučujeme ho našim hostům.

 

flypix_200x85.png

 

Flypix.cz nás točí a fotí ze země i ze vzduchu. Pro tvorbu leteckého a pozemního videa ve vysokém rozlišení doporučujeme právě flypix.cz.

 

smkospol_w_s_200x85.png

 

Poláškovi nám tisknou bannery, do cen věnují vždy pěknou cenu (sedací vak), užíváme se jejich plážové lehátka. Navštivte eshop www.kospol-eshop.cz.

 

sanita_car_200x85.png

 

SANITA CAR, s.r.o. je dopravní zdravotní služba, která na MTB Rohálovku dodává 4 sanitní vozy a tým zdravotníků. Díky jejich podpoře je zabezpečena první a rychlá lékařská pomoc pro závodníky.

 

ceps_200x85.png

 

ČEPS finančně podporuje Rohálovskou desítku i Rohálovskou padesátku. Společnost je výhradním provozovatelem přenosové soustavy ČR, která tvoří páteřní síť elektrizační soustavy.

 

 ibs_partner_ss_100x100.png

 

Pojišťovací kancelář Josef Votava podporuje Rohálovskou padesátku od roku 2015 - pro závod zajišťuje pojištění odpovědnosti. Pro sjednání pojištění osob a firem navštivte kancelář v ulici Palackého 1634 v Holešově.

 

holesovsti_pokalisci_200x85.png

 

Jsme rádi, že od roku 2014 spolupracujeme na Rohálovské padesátce s Holešovskými Pokalíšky. Pokalíšci kompletně zabezpečují organizaci dětských závodů.

 

neko_w_200x85.png

 

Cykloturistický oddíl NEKO, za kterým stojí pánové Ing. Josef Nedbal a MVDr. Jaroslav Koplík, byl založen v roce 1999 a má desítky členů všech věkových kategorií. Oddíl pořádá každoročně několik vyjížděk, vycházek a sportovně-společenské akce. Většina regulovčíků na trati jsou členy NEKO a jejich dobrovolnictví si velmi vážíme.

 

sokol_trebetice_200x85.png 

Tělocvičná jednota Sokol Třebětice zajišťuje 2. občerstvovací stanici (Dubina), kde účastníky "nakopnou" do zdolání zbytku závodu.

 

onemec_w_200x85.png

 

Specializovaný internetový obchod www.onemec.cz a kamenný obchod (Running Shop) v Prusinovicích s produkty značky Asics. Dostanete zde užitečné rady a vyberete si z rozsáhlého sortimentu. Asics je náš hlavní partner, který má záštitu nad Rohálovským duatlonem.

 

amenity_200x85.png

 

Amenity Zlín, to je ubytování, wellness-saunový svět, masáže, kosmetika, pedikúra i kadeřnictví. Pohodlný, příjemný a moderní wellness jsme několikrát využili jako regeneraci po závodech. Amenity Zlín je partner Rohálovské padesátky od 2. ročníku. Kromě podpory se závodu s úspěchy účastní členové AMENITY - EXTREM SPORT TEAMu.

 

novodonia_200x85.png

 

Výhradní dovozce a distributora značek Omsa, Fila, diadora, SiSi, Philippe Matignon. Vyberte si z eshopu novodonia.cz.

 

 

 

Agentura Velryba je pořadatelem festivalu Holešovská Regata, která je každoroční tradiční akci pro širokou veřejnost s akcentem na rodiny s dětmi. Účastníci Rohálovské padesátky májí možnost vyhrát permanentní vstupenky na tento pohodový festival.

 

mikroregion_holesovsko_200x85.png

 

Mikroregion Holešovsko tvoří 21 obcí, jeho centrem je město Holešov a součástí svazku jsou i Prusinovice.

 

woodeer_w_200x85.png

 

Woodeer je náš kreativní spolutvůrce pohárů pro vítěze jednotlivých kategorií Roh50.

 

truhlarstvi_pumprla_200x85.png

 

Partner Rohálovské padesátky, který zajištuje výrobu dřevěných částí trofejí pro vítěze. Truhlářská dílna se také podílela na výrobě koruny pro MTB krále Hostýnek.

 

vak_200x85.png

 

Vodovody a kanalizace Kroměříž poskytují do cíle závodu cisternu s vodou.

 

jacom_helicopter_200x85.png

 

Jacom Helicopter pravidelně dohlíží na Rohálovku ze vzduchu. Z helikoptéry Bell 206 B3 Jet Ranger naši fotografové pořizují dechberoucí snímky.

 

agrova_logo_seda_150x100_150303.png

 

Předmětem činnosti společnosti AGROVA je zemědělská výroba, převážně rostlinná výroba a chov skotu. AGROVA závodu poskytuje prostory pro mytí kol a průjezd přes spravované pozemky.

 

joyfilm_200x85.png

 

JOYFILM je naším parťákem pro tvorbu pozvánkových videí na závod.

 

das_200x85.png

 

DAS elektro poskytlo na Rohálovské samozávod digitální hodiny s perfektní svítivostí. DAS sídlí v nedalekých Němčicích. Vyrábí radarové měřiče, hodiny, teploměry a další elektro výrobky. Více na www.das-elektro.cz.