Do startu zbývá

Dny Hodiny Minuty
0 0 0

 

Rychlé odkazy

 

Představení partnerů Rohálovké padesátky:

 

 raab_computer_partner_ss_1082x700.png

Poskytovatel internetového připojení v širokém okolí Bystřice pod Hostýnem a Holešova s více než 8 tisíci zákazníky. Raab Computer (www.raab.cz) nabízí řadu služeb a produktů: prodej a servis PC, satelitní a TV technika, tvorba webů (www.raabweb.cz), přístupové systémy (www.raabkey.cz), EZS ...

Náš generální partner, který stál u zrodu Rohálovské padesátky.

 force_partner_ss_1200x500.png

Společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o. prezentuje na trhu svou vlastní značku FORCE. Komplet sortiment pro hobby i profi cyklisty. Jsme hrdi, že "FORCE" je součástí našeho závodu.

Na Rohálovské padesátce FORCE dodává ceny pro závodníky, hlavní ceny do tomboly, společně zajišťujeme účastnický dárek. FORCE myslí i na poděkování pořadatelům. 

 obec_prusinovice_partner_ss_1200x1500.png

Obec Prusinovice leží 6 km od Holešova a má 1250 obyvatel. Tehdejší starosta, pan Petr Lipner, přišel s myšlenkou uspořádání cyklistického závodu v obci. Jeho nadšení pro závod jsme se chytli a MTB Rohálovka se stala naší srdcovkou. I díky současnému starostovi Zbyňkovi Žákovskému je obec naším hlavním partnerem, který nám poskytuje zázemí a finanční podporu.

 neko_partner_ss_1200x800.png

Cykloturistický oddíl NEKO, za kterým stojí pánové Ing. Josef Nedbal a MVDr. Jaroslav Koplík, byl založen v roce 1999 a má desítky členů všech věkových kategorií. Oddíl pořádá každoročně několik vyjížděk, vycházek a sportovně-společenské akce. Většina regulovčíků na trati jsou členy NEKO a jejich dobrovolnictví si velmi vážíme.

typoservis_200x85.png

Typoservis zajišťuje výrobu letáků, plakátů a nálepek k Rohálovské padesátce. Holešovská tiskárna nabízí ofsetový a digitální tisk a výrobu řady firemních tiskovin (vizitky, kalendáře, ...).

tacl_partner_ss_1082x1100.png

Stylový moderní hotel v Holešově s nádechem orientu a vysokým standardem ubytování. Můžete si vybrat z 10 klimatizovaných pokojů s 22 lůžky za přijatelné ceny. Hotel Tacl je naším hlavním partnerem od roku 2012 a doporučujeme ho našim hostům.

holesov_partner_ss_80x100.png

Město Holešov ze svého rozpočtu Rohálovské padesátce poskytuje finanční dotaci. Zároveň nám město vychází vstříc při zajištění průjezdu zámeckou zahradou a dalšími pozemky ve správě města.

logo_thholesov.png

Společnost Tepelné hospodářství Holešov kromě zásobování obyvatelstva a podnikatelských subjektů tepelnou energií má ve svém předmětu činnosti i správu všech sportovních zařízení v budově bazénu Holešov. V době rekonstrukce bazénu podpořila společnost sport formou partnertsví Roh50.

psm_plus_cervena.png

PSM plus je významná regionální stavební firma, která dokáže zajistit kompletní realizaci i velkých stavebních projektů. PSM plus finančně přispívá na technické zajištění závodu.

zk_partner_1200x700.png

Zlínský kraj podporuje jednorázové akce v oblasti mládeže a sportu. Rohálovská padesátka patří mezi podporované sportovní události v našem kraji.

 

stanion_vesani_2.png

 

Stavební firma z Bystřice pod Hostýnem. Stavby na klíč, revitalizace bytových domů, zateplování objektů ... dobrou práci dokládá např. reference Panského pivovaru v Holešově. Více na stanion.cz.

das_200x85.png

DAS elektro zapůjčilo na Rohálovské samozávod digitální hodiny s perfektní svítivostí. DAS sídlí v nedalekých Němčicích. Vyrábí radarové měřiče, hodiny, teploměry a další elektro výrobky. Více na www.das-elektro.cz.

doubrava_partner_ss_1200x700.png

Zahnašovická firma zabývající se zemědělskou činností. Doubrava je náš významný partner, který podporuje dění i v jiných obcích a oceňuje přínosy propagace formou sportovních a společenských akcí.

 nutrend_logo.png

NUTREND dodal do sportovních tašek Endurosnack a tyčinky Voltage. Na občerstvovacích stanicích jsme "čepovali" iontové nápoje Unisport. Další "energii" před, během a po výkonu si vyberete na e-shopu nutrend.cz.

dsd_logo.png

Strojírenská výroba pro řešení dopravy sypkých hmot, konstrukce, vývoj, kovovýroba. Finanční podpora Rohálovky.

joyfilm_200x85.png

JOYFILM je naším parťákem pro tvorbu pozvánkových videí na závod.

dc4_200x85.png

Distribuce značky DELL, komplexní ICT řešení, outsourcing IT, tisková řešení ... profíci v oblasti IT, kteří finančně podporují absolutní vítěze a vítězky.

etmonta_200x85.png

Společnost ETMONTA provádí komplexní elektromontážní práce. Činnost firmy je zaměřena především na zajištění průmyslových rozvodů a technologií, stavebních elektroinstalací, silnoproudých a slaboproudých rozvodů, inteligentních systémů řízení budov, měření a regulace, veřejného osvětlení.

 elko_partner_ss_1200x700.png

Společnost ELKO EP se sídlem v Holešově působící trhu elektroinstalací a v oblasti inteligentních elektroinstalací. Společnost má 7 poboček a exportuje do 60 zemí celého světa. V roce 2012 se společnost ELKO EP stala firmou roku Zlínského kraje a v celostátním finále získala druhé místo.

ELKO EP je hlavní partnerem Rohálovky od 1. ročníku.

sanita_car_partner_ss_1200x1300.png 

SANITA CAR, s.r.o. je dopravní zdravotní služba, která na MTB Rohálovku dodává 4 sanitní vozy a tým zdravotníků. Díky jejich podpoře je zabezpečena první a rychlá lékařská pomoc pro závodníky.

svit_machinery_partner_ss_1200x800.png

Firma SVIT Machinery navazuje na dlouholetou tradici výroby obuvnických strojů, zařízení, forem a náhradních dílů ve zlínském regionu. SVIT Machinery dlouhodobě podporuje závod i Sportovní klub Vesani.cz.

aq_partner_ss_150x100.png

Přední distributor pasivních elektronických součástek, komponentů pro elektroniku, chemických přípravků, instalační techniky, pájecí techniky, baterií a měřicí techniky. Společnost je partnerem MTB Rohálovky od roku 2015.

 ibs_partner_ss_100x100.png

Pojišťovací kancelář Josef Votava podporuje Rohálovskou padesátku od roku 2015 - kromě finanční podpory pro závod zajišťuje pojištění odpovědnosti. Pro sjednání pojištění osob a firem navštivte kancelář v ulici Palackého 1634 v Holešově.

skr_partner_ss_1200x800.png

SKR cycling wear je předním českým výrobcem cyklistického oblečení a doplňků. Společnost spolupracuje s předními českými teamy, jako jsou SPARTA Praha, SUPERIOR MTB Team a zejména s Jirkou Ježkem, historicky nejlepším českým paraolympionikem. Od roku 2013 je SKR cycling wear naším partnerem.

degas_partner_ss_1200x1000_final.png

Společnost zabývající se prodejem svařovací techniky, ručního a elektrického nářadí, ochranných pomůcek, brusiva, vzduchotechniky, měřících přístrojů, strojírenského vybavení a spojovacího materiálu.

Degas podporuje Rohálovskou padesátku od 1. ročníku.

 hol_pok_partner_ss_1200x300.png

Jsme rádi, že od roku 2014 spolupracujeme na Rohálovské padesátce s Holešovskými pokalíšky. Pokalíšci velkou měrou zabezpečují organizaci dětských závodů.

 sokol_200x85.png

Tělocvičná jednota Sokol Třebětice zajišťuje 2. občerstvovací stanici (Dubina), kde účastníky "nakopnou" do zdolání zbytku závodu.

 kudrna_200x85.png

Cestovní kancelář Kudrna nabízí aktivní outdoorové dovolené a svým přístupem je nám blízká. CK Kudrna věnuje do závodnické tomboly atraktivní zájezd.

asics_partner_ss_1200x800.png

Specializovaný internetový obchod (www.onemec.cz) a kamenný obchod (Running Shop) v Prusinovicích s produkty značky Asics. Dostanete zde užitečné rady a vyberete si z rozsáhlého sortimentu. Asics je náš hlavní partner, který má záštitu nad Rohálovským duatlonem.

amenity_200x85.png

Amenity Zlín, to je ubytování, wellness-saunový svět, masáže, kosmetika, pedikúra i kadeřnictví. Pohodlný, příjemný a moderní wellness jsme několikrát využili jako regeneraci po závodech. Amenity Zlín je partner Rohálovské padesátky od 2. ročníku. Kromě podpory se závodu s úspěchy účastní členové AMENITY - EXTREM SPORT TEAMu.

 

chata_orbea_200x85.png 

Chata ORBEA vzdálená 3 km od města Jeseníku na okraji obce Dětřichov. Chata obklopená přírodiu poskytuje nadstandardní zázemí především cyklistům a lyžařům.

 velryba_partner_ss_1200x500.png

Agentura Velryba je pořadatelem festivalu Holešovská Regata, která je každoroční tradiční akci pro širokou veřejnost s akcentem na rodiny s dětmi. Účastníci Rohálovské padesátky májí možnost vyhrát permanentní vstupenky na tento pohodový festival.

 mikroregion_holesovsko_200x85.png

Mikroregion Holešovsko tvoří 20 obcí, jeho centrem je město Holešov a součástí svazku jsou i Prusinovice.

 wastex_partner_ss_1200x700.png

Společnost Wastex zajišťujeme dodávku čerstvého ovoce a zeleniny a potravin v regionech Moravy. Na Rohálovskou padesátku firma dodává banány, pomeranče a další občerstvení pro stovky účastníků.

 truhlarstvi_pumprla_200x85.png

Partner Rohálovské padesátky, který zajištuje výrobu dřevěných částí trofejí pro vítěze. Truhlářská dílna se také podílela na výrobě koruny pro MTB krále Hostýnek.

vak_200x85.png

Vodovody a kanalizace Kroměříž poskytují do cíle závodu cisternu s vodou a dodávají řadu cen pro stupně vítězů.

 jacom_helicopter_200x85.png

Jacom Helicopter pravidelně dohlíží na Rohálovku ze vzduchu. Z helikoptéry Bell 206 B3 Jet Ranger naši fotografové pořizují dechberoucí snímky. 

agrova_logo_seda_150x100_150303.png 

Předmětem činnosti společnosti AGROVA je zemědělská výroba, převážně rostlinná výroba a chov skotu. AGROVA závodu poskytuje prostory pro mytí kol a průjezd přes spravované pozemky.