Do startu zbývá

Dny Hodiny Minuty
0 0 0

 

Rychlé odkazy

 

Postup jak se zúčastnit

Viz propozice samozávodu

 

Pravidla

  • Samozávod probíhá od 3. do 24.4.2021 (v záloze máme prodloužení do 3.5. při špatném počasí)
  • Každý může jet kolikrát si troufne ... výsledek (a každé další zlepšení) nám pošlete na zavod@rohalovska50.cz
  • Jede se klasická Rohálovka, trasa je vyznačena
  • Samozávod je otevřen i běžcům - přednost má cyklista (tak opatrně!)
  • Rozhodující je čas zadaný přes klávesnici na trafice!
  • Počítáme čas "start-stop" (elapsed time), nikoliv jen čas pohybu (moving time), abychom nezvýhodňovali odpočívače (např. pivo v rokli, defekt)
  • Aktuální dění na trati, dílčí soutěže na facebookové skupině Rohálovská 50ka
  • Bezpečnost na prvním místě! Raději oželte pár vteřinek, než vletět rychle do silnice! Buďte ohleduplní na lesní zvěř

 

 

Výsledky závodu

Pořadí Závodník Oddíl Pořadí v kategorii Kategorie Čas
1. Václavek Lukáš Cyklo OP-BT Morkovice 1. Muži I: 23 - 39 let 02:04:11
2. Janoš Rudy 1. Muži III 50 - 59 let 02:14:23
3. Kurečka Ludvík FORCE KCK Zlín 2. Muži I: 23 - 39 let 02:14:38
4. Podola Lukáš Rohálov bike team 3. Muži I: 23 - 39 let 02:14:47
5. Janda Jakub Rohálov bike team 4. Muži I: 23 - 39 let 02:16:00
6. Gregor Jirka Cyklosport Unite 1. Muži II: 40 - 49 let 02:23:51
7. Bartík Patrik Drásal Team Holešov 2. Muži II: 40 - 49 let 02:27:37
8. Nedvídek Pavel Vesani.cz 3. Muži II: 40 - 49 let 02:28:23
9. Kožuch Michal ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 4. Muži II: 40 - 49 let 02:28:53
10. Šenkeřík Jan Dobrotice 5. Muži I: 23 - 39 let 02:31:00
11. Grecla Josef 2. Muži III 50 - 59 let 02:32:48
12. Vykoukal Petr Bike team Píchači 3. Muži III 50 - 59 let 02:34:47
13. Čáp Zdeněk MTB Roštění 5. Muži II: 40 - 49 let 02:36:50
14. Vaculík Rostislav 6. Muži I: 23 - 39 let 02:36:52
15. Vald Jiří Drásal team Holešov 6. Muži II: 40 - 49 let 02:39:57
16. Hoštálek Marek TÜV SÜD Rusava Bike Team 4. Muži III 50 - 59 let 02:40:53
17. Kotas Petr Špica team Dřevohostice 7. Muži I: 23 - 39 let 02:43:40
18. Vald Marcel 4Ever Cyklo Bulis 1. Muži do 22 let 02:44:09
19. Koudela Vladislav AD Team 7. Muži II: 40 - 49 let 02:45:36
20. Klakurka Václav AD Team 8. Muži I: 23 - 39 let 02:46:36
21. Jurčík Pavel AD Team 5. Muži III 50 - 59 let 02:46:56
22. Zicháček Vladimír SKP Zlín 9. Muži I: 23 - 39 let 02:52:44
23. Tomeček Petr RBT Slimáci 6. Muži III 50 - 59 let 02:55:00
24. Maniš Martin Rohálov bike team 10. Muži I: 23 - 39 let 02:55:20
25. Janíček Marek Cyklosport Hranice 8. Muži II: 40 - 49 let 03:01:46
26. Tománek Petr Bike Fun Hranice 9. Muži II: 40 - 49 let 03:02:08
27. Dědič Michal 11. Muži I: 23 - 39 let 03:02:49
28. Olšák Rostislav Denny Team 10. Muži II: 40 - 49 let 03:04:59
29. Navrátil Petr 7. Muži III 50 - 59 let 03:05:18
30. Ševčík Kamil KolovnaKM 12. Muži I: 23 - 39 let 03:07:13
31. Měchura Lukáš 13. Muži I: 23 - 39 let 03:19:49
32. Barot Jaromír Mrchostav s.r.o. 11. Muži II: 40 - 49 let 03:21:05
33. Čápová Marie MTB Roštění 1. Ženy II: 35 let a starší 03:27:03
34. Vaculíková Katka 2. Ženy II: 35 let a starší 03:30:24
35. Pavlíček Roman RRP 14. Muži I: 23 - 39 let 03:32:08
36. Kolář Pavel Drásal team Holešov 1. Muži veteráni: 60+ 03:36:32
37. Velička Ondřej www.ultramaratonec.cz 1. Běžci 03:50:03
38. Maniš Jaroslav Runcyklobajk Chvalčov 8. Muži III 50 - 59 let 03:52:36
39. Špalek Vit Kolokroužek Zlín 15. Muži I: 23 - 39 let 03:54:11
40. Vojtek Tomáš 16. Muži I: 23 - 39 let 03:54:42
41. Vojtková Eva 3. Ženy II: 35 let a starší 03:56:14
42. Richter Lukáš Amenity - Extrem Sport Team 2. Muži do 22 let 04:16:22
43. Richter Jiří Amenity - Extrem Sport Team 12. Muži II: 40 - 49 let 04:16:23
44. Jasenský Petr SK Pacetluky 13. Muži II: 40 - 49 let 04:20:54
45. Možíšová Martina 4. Ženy II: 35 let a starší 04:27:59
46. Tuzar Jaroslav 17. Muži I: 23 - 39 let 04:31:03
47. Neradil Vojtěch PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2. Běžci 04:33:23
48. Mejstřík Tomáš 18. Muži I: 23 - 39 let 04:35:46
49. Polášková Michaela 1. Ženy I: do 34 let 04:42:05
50. Polášek Jan 19. Muži I: 23 - 39 let 04:42:22
51. Barot Josef TJ Slavkov pod Hostýnem 3. Běžci 04:43:39
52. Bartík Patrik Drásal Team Holešov 4. Běžci 05:07:11
53. Neradil Tomáš ASPOT Hulín 5. Běžci 05:19:35
54. Polišenská Ludmila Foto Polida - RBT Slimáci 5. Ženy II: 35 let a starší 05:22:17
55. Dvorník Pavel 20. Muži I: 23 - 39 let 05:42:38
56. Zicháček Jaroslav 2. Muži veteráni: 60+ 05:42:41
57. Kopřiva Jaryn SK Pacetluky 6. Běžci 05:49:22
58. Hošťálek Marek TÜV SÜD Rusava Bike Team 7. Běžci 06:05:53
59. Gregor Vladimír 8. Běžci 06:22:01
60. Páníková Lucie 1. Běžkyně 06:52:55
61. Polešovský Libor ASPOT Hulín 9. Běžci 07:47:51

 

 

Přihlášení závodníci

Závodník Oddíl Kategorie
Babiánek David Cycloracing team Muži I: 23 - 39 let
Bakala Jaroslav Muži I: 23 - 39 let
Barták Radim BT Morkovice Muži II: 40 - 49 let
Chovanec Tomáš PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ Muži do 22 let
Dalajka Stanislav Muži do 22 let
Darebník Libor TÜV SÜD Rusava Bike Team Muži II: 40 - 49 let
Dlhopolček Eduard Alko-cyklo-pěšo Muži II: 40 - 49 let
Dosedla Michal Muži I: 23 - 39 let
Dostál Pavel DR.A.CY Muži III 50 - 59 let
Dubčák Pavel 4EVER Cyklo Bulis team Muži do 22 let
Dvorníková Šárka Ženy II: 35 let a starší
Dvořáková Hyánková Kamila Samostatná jednotka Vrbátky Ženy II: 35 let a starší
Hrazdil Pavel Bike Team Porsche Olomouc Muži I: 23 - 39 let
Hyánek Roman Všetulské bajktým Muži II: 40 - 49 let
Janda Jakub Rohálov bike team Běžci
Janoušek Radim Muži II: 40 - 49 let
Jurčík Lukáš Muži II: 40 - 49 let
Karol Marek Canyon factory racing Muži II: 40 - 49 let
Katrušáková Ilona Ženy II: 35 let a starší
Kašíková Katka Jump Team Ženy II: 35 let a starší
Kobliha Ondřej www.zlinska50.cz Muži I: 23 - 39 let
Koplík Martin Vesani.cz Muži I: 23 - 39 let
Koplík Martin Vesani.cz Běžci
Kopřiva Jaryn SK Pacetluky Muži I: 23 - 39 let
Koubek Petr Cyklosport Chropyně Muži veteráni: 60+
Koňařík Martin ITEURO Muži II: 40 - 49 let
Krejčí David Cylkozastávka Pod Jabloní Muži I: 23 - 39 let
Kropáček Jan KČT Slečinky Napajedla Muži I: 23 - 39 let
Kubišová Veronika Cyklo OP-BT Morkovice Ženy I: do 34 let
Kukučka Jaroslav KuKu Taxi Muži I: 23 - 39 let
Lang Lukáš Muži I: 23 - 39 let
Maňák Michal Muži I: 23 - 39 let
Mrázek Petr Vesani.cz Muži I: 23 - 39 let
Navrátil Michal DR.A.CY Muži II: 40 - 49 let
Nedbalová Kamila Běžkyně
Nedbalová Kamila Ženy II: 35 let a starší
Nedvídek Pavel Vesani.cz Běžci
Neradil Tomáš ASPOT Hulín Muži II: 40 - 49 let
Neradil Vojtěch PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ Muži do 22 let
Odstrčilík Tomáš Sokol Třebětice Muži I: 23 - 39 let
Pavlíček Radek RRP Běžci
Pavlíček Roman RRP Běžci
Pešek Roman Muži II: 40 - 49 let
Polešovský Libor ASPOT Hulín Muži I: 23 - 39 let
Polášek René Gators team Muži II: 40 - 49 let
Pospíšilová Kateřina Podhostýnský lenochod Běžkyně
Ptáček Pavel Rohálov bike team Muži II: 40 - 49 let
Pumprla Václav Rohálov bike team Muži do 22 let
Sedláček Petr Běžci
Sichálková Jana PUNK Tým Běžkyně
Sichálková Jana PUNK Tým Ženy I: do 34 let
Sichálková Natálie Business Logic Ženy I: do 34 let
Test Test Test Muži I: 23 - 39 let
Tobolík Jiří Muži I: 23 - 39 let
Topič Patrik Muži II: 40 - 49 let
Trhlík Vladimír Mrchostav s.r.o. Muži veteráni: 60+
Vysloužil Jan NightMares Běžci
Vysloužil Jan NightMares Muži II: 40 - 49 let
Zavadil Martin PSK Přerov Muži II: 40 - 49 let
Zátopek Martin Muži I: 23 - 39 let
Štěrbák Radek Alko-cyklo-pěšo Muži II: 40 - 49 let