Do startu zbývá

Dny Hodiny Minuty
0 0 0

 

Rychlé odkazy

 

Postup jak se zúčastnit

Viz propozice Rohálovský běžecký samozávodní ultramaraton

 

Pravidla

  • Rohálovský běžecký samozávodní ultramaraton probíhá od 9.4. (00:00:00) do 29.4.2022 (12:00:00 poslední možný start)
  • Každý může běžet kolikrát si troufne ... výsledek (a každé další zlepšení) nám pošlete na zavod@rohalovska50.cz
  • Běží se klasická Rohálovka, trasa je vyznačena
  • Samozávod je otevřen pouze běžcům
  • Rozhodující je čas zadaný přes klávesnici na trafice (samoobůůůfetu)!
  • Počítáme čas "start-stop" (elapsed time), nikoliv jen čas pohybu (moving time), abychom nezvýhodňovali odpočívače (např. pivo v rokli)
  • Aktuální dění na trati, dílčí soutěže na facebookové skupině Rohálovská 50ka
  • Bezpečnost na prvním místě! Raději oželte pár vteřinek, než vběhnout rychle do silnice! Buďte ohleduplní na lesní zvěř.

 

 

Výsledky závodu

Pořadí Závodník Oddíl Pořadí v kategorii Kategorie Čas
1. Beníček Matěj KESBUK 1. Běžci pod 40 03:27:56
2. Vicher Jaroslav KESBUK 2. Běžci pod 40 03:35:43
3. Pavlíček Roman RRP 3. Běžci pod 40 03:50:44
4. Horák Čestmír Přerov-Předmostí 1. Běžci 40+ 04:06:24
5. Tabarka Radek Bulls Rymice 4. Běžci pod 40 04:18:01
6. Hrdlička Milan 5. Běžci pod 40 04:26:41
7. Koplík Martin Vesani.cz 6. Běžci pod 40 04:27:05
8. Bartík Patrik Drásal Team Holešov / KESBUK 2. Běžci 40+ 04:27:36
9. Barot Josef TJ Slavkov pod Hostýnem 7. Běžci pod 40 04:29:47
10. Lavička David GHOST Team 3. Běžci 40+ 04:36:08
11. Jurčík Zdeněk 4. Běžci 40+ 04:39:42
12. Janda Jakub Rohálov bike team 8. Běžci pod 40 04:44:55
13. Zámečník Zdeněk 9. Běžci pod 40 04:46:40
14. Pospíšilová Kateřina Podhostýnský lenochod 1. Běžkyně 04:50:39
15. Hečko Martin Valachbajk team 10. Běžci pod 40 04:52:53
16. Chytílková Michaela 2. Běžkyně 04:53:15
17. Kočař Daniel 5. Běžci 40+ 04:57:00
18. Beníček Petr STG Zlín 6. Běžci 40+ 04:57:00
19. Martinčíková Ivana 3. Běžkyně 04:59:50
20. Hošťálek Marek Rohálov bike team 7. Běžci 40+ 05:00:01
21. Nedvídek Pavel Vesani.cz 8. Běžci 40+ 05:01:45
22. Plhoň Jakub Mattoni Freerun Zlín 9. Běžci 40+ 05:20:30
23. Kopřiva Jaryn Rohálov bike team 11. Běžci pod 40 05:20:52
24. Reich Libor Mattoni Freerun Zlín 10. Běžci 40+ 05:22:15
25. Jínková Veya Chřibské paninky 4. Běžkyně 05:22:28
26. Hubík Petr 12. Běžci pod 40 05:30:19
27. Málek Tomáš Otrokovická Honírna 13. Běžci pod 40 05:36:56
28. Sedláček Petr Kovárna VIVA Zlín 11. Běžci 40+ 05:37:04
29. Sobek Roman Toho nikdy nedohoníš 12. Běžci 40+ 05:41:53
30. Skoupá Vendula Sýkora running team 5. Běžkyně 05:45:27
31. Trčka Radek Mattoni Freerun Zlín 13. Běžci 40+ 05:49:08
32. Navrátil Michal DR.A.CY. 14. Běžci 40+ 05:50:50
33. Vysloužil Jan NightMares 15. Běžci 40+ 06:02:43
34. Trčková Dana Mamka a dcera 6. Běžkyně 06:06:03
35. Trčková Žaneta Mamka a dcera 7. Běžkyně 06:06:23
36. Stoklásek Tomáš GHOST Team 14. Běžci pod 40 06:08:43
37. Macek Pavel 16. Běžci 40+ 06:11:15
38. Zbranek Václav Valachbajk team 17. Běžci 40+ 06:12:14
39. Gregor Vladimír 18. Běžci 40+ 06:21:06
40. Cimprich Petr Nordic Walking Olomouc 15. Běžci pod 40 06:36:53
41. Chvatíková Martina 8. Běžkyně 06:40:27
42. Dovrtělová Lenka SKÁJ team 9. Běžkyně 06:47:21
43. Plesníková Kristýna NapaBaby 10. Běžkyně 06:50:25
44. Wachtl Jana NapaBaby 11. Běžkyně 06:53:58
45. Jančík Michal AK Přerov 16. Běžci pod 40 06:56:30
46. Krbílek Dalibor GEMINI Líšná 19. Běžci 40+ 06:56:54
47. Vacula Jan Na pohodu 20. Běžci 40+ 07:08:35
48. Stehnová Jitka Vesani.cz 12. Běžkyně 07:12:18
49. Minařík Tomáš Valachbajk team 21. Běžci 40+ 07:22:18
50. Zemčíková Veronika Mattoni Freerun Zlín 13. Běžkyně 07:26:41
51. Komžák Petr 22. Běžci 40+ 07:47:04
52. Chvatík Martin 23. Běžci 40+ 07:57:29
53. Možíšová Martina KESBUK 14. Běžkyně 08:10:40
54. Spáčilová Šalerová Věra Cobram Bike Team 15. Běžkyně 08:19:26
55. Čuříková Erika Lazaři 16. Běžkyně 08:28:23
56. Černobila Stanislav Lazaři 17. Běžci pod 40 08:28:37
57. Hajkrová Eva 17. Běžkyně 09:39:21
58. Koplík Jaroslav NEKO Prusinovice 24. Běžci 40+ 10:01:57
59. Hajkr Zdeněk 25. Běžci 40+ 11:11:43

 

 

Přihlášení závodníci

Závodník Oddíl Kategorie
Brtníček Petr Dřevohostice Běžci 40+
Komín Bob Mattoni Freerun Zlín Běžci 40+
Polešovský Libor ASPOT Hulín Běžci pod 40
Stehno Jiří Vesani.cz Běžci 40+
Stoklásek Robert Běžci 40+